Fortuna Sittard vs AZ Alkmaar, wynik spotkania - 1-2

W dniu 2022-01-16 15:45 na stadionie Fortuna Sittard Stadion rozegrał się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Fortuna Sittard oraz AZ Alkmaar.

Po pierwszej połowie spotkania między Fortuna Sittard a AZ Alkmaar wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: S. Beukema 14' 0-1 O. Wijndal Y. Sugawara 61' 0-2 D. de Wit B. Rienstra 85' 1-2 D. Duarte

Żółte kartki Fortuna Sittard:

Żółte kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Główny arbiter spotkania to Rob Dieperink, Netherlands. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Fortuna Sittard zmierzy się już z Waalwijk, następne spotkania z drużynami Heerenveen oraz Groningen a AZ Alkmaar z Twente. Następne mecze zagra z drużynami Cambuur oraz PSV Eindhoven.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Eredivisie. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak nieraz zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, nie często zdarza się, że są to widowiska drętwe. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Fortuna Sittard oraz AZ Alkmaar oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Fortuna Sittard Stadion.