Mecz Waalwijk kontra Fortuna Sittard zakończony wynikiem 2-1

Waalwijk kontra Fortuna Sittard wynik 2-1. W dniu 2022-01-23 19:00 na stadionie Mandemakers Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 20 pomiędzy Waalwijk a Fortuna Sittard.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Waalwijk a Fortuna Sittard zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: J. Gaari 2' 1-0 M. Kramer 19' 2-0 F. Stokkers M. Seuntjens 65' 2-1

Żółte kartki Waalwijk: Shawn Adewoye 53' Michiel Kramer 65'

Żółte kartki Fortuna Sittard: Roel Janssen 23' Mickael Tirpan 45' Ivo Pinto 90'

Czerwone kartki Waalwijk:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Sędzią głównym tego spotkania był Serdar Gozubuyuk, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Waalwijk stawi czoła Willem II, następne spotkania z drużynami AZ Alkmaar oraz Feyenoord. Kolejno natomiast Fortuna Sittard z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Groningen oraz Sparta Rotterdam.

Bardzo często wielu kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Eredivisie. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Shawn Adewoye Roel Janssen niejednokrotnie zaserwowały swoim fanom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nie są interesujące. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty i bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Waalwijk i Fortuna Sittard w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Mandemakers Stadion.