Back to Top

Fortuna Sittard - strona kibiców

Mecz Fortuna Sittard vs PEC Zwolle wynik meczu 3-1

Na obiekcie Fortuna Sittard Stadion dnia 2024-03-16 17:45 miało miejsce spotkanie Fortuna Sittard kontra PEC Zwolle zakończone wynikiem 3-1

W meczu 26. kolejki Eredivisie drużyna Fortuna Sittard podejmowała PEC Zwolle na własnym stadionie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1, którzy już na przerwę schodzili do szatni z minimalnym prowadzeniem 1:0. Mecz odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, a relację z tego starcia przygotowujemy dla Was w dniu 18 marca 2024 o godzinie 7:35.

Mecz pomiędzy Ajax - Fortuna Sittard 2-2

Mecz Ajax kontra Fortuna Sittard, wynik 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Ajax i Fortuna Sittard w ramach 25. kolejki Eredivisie dostarczył kibicom emocji do samego końca. Spotkanie, które odbyło się w Johan Cruijff Arena, zakończyło się remisem 2-2. Pomimo prowadzenia Ajaxu 1-0 na przerwę, Fortuna Sittard zdołała odrobić straty i wywalczyć cenny punkt w starciu z jednym z czołowych zespołów ligi.

Fortuna Sittard vs Excelsior 5-2

Spotkanie Fortuna Sittard vs Excelsior dnia 2024-03-03 15:45 na obiekcie Fortuna Sittard Stadion: wynik 5-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i Excelsior w ramach Eredivisie zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 5-2. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 15:45 na Fortuna Sittard Stadion, było pełne emocji i goli. Już na przerwę gospodarze prowadzili 4-0, co wyznaczyło ton spotkania na jego całą długość.

Mecz Waalwijk vs Fortuna Sittard, wynik końcowy 0-1

Spotkanie między Waalwijk oraz Fortuna Sittard na obiekcie Mandemakers Stadion - wynik końcowy 0-1

W napiętym starciu drużyn Waalwijk i Fortuna Sittard, które odbyło się 24 lutego o godzinie 17:45 na Mandemakers Stadion, to Fortuna Sittard wyszła zwycięsko z boiska, zdobywając cenne trzy punkty po golu na 1-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 23. kolejki Eredivisie, a wynik na przerwę nie uległ zmianie, pozostając 0-0. Warto wspomnieć, że informacje te pochodzą z relacji z dnia 26 lutego, co pokazuje, jak niedawno miało to miejsce.

Fortuna Sittard - AZ Alkmaar, wynik końcowy 1-2

Spotkanie Fortuna Sittard - AZ Alkmaar zakończone wynikiem 1-2

W jednym z meczów 22. kolejki Eredivisie drużyna Fortuny Sittard podejmowała u siebie ekipę AZ Alkmaar. Spotkanie, które odbyło się 2 dni temu, 17 lutego o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, było pełne emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to goście wywalczyli zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2:1. Jakie wydarzenia miały miejsce na murawie? Oto nasza relacja.

Utrecht kontra Fortuna Sittard wynik 4-0

Spotkanie między Utrecht oraz Fortuna Sittard na stadionie Stadion Galgenwaard - wynik końcowy 4-0

W sobotę, 11 lutego 2024 roku, na stadionie Galgenwaard doszło do starcia pomiędzy drużynami Utrecht i Fortuna Sittard. Mecz ten był częścią 21. kolejki Eredivisie, a kibice mieli okazję zobaczyć widowisko pełne emocji. Wynik końcowy tego spotkania to 4-0 na korzyść zespołu Utrecht, który od samego początku narzucił swój rytm. Przerwa zakończyła się wynikiem 1-0, ale po wznowieniu gry gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę. Czy Fortuna Sittard zdołała stawić czoła dominacji Utrecht?

Fortuna Sittard kontra Heerenveen 3-3

Mecz Fortuna Sittard vs Heerenveen, wynik 3-3

W sobotnim starciu drużyn Fortuna Sittard i Heerenveen, które odbyło się 3 lutego o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, obie ekipy podzieliły się punktami po emocjonującym meczu zakończonym remisem 3-3 w ramach 20. kolejki Eredivisie.

Mecz Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam, wynik końcowy 0-2

Dnia 2024-01-13 15:30 miał miejsce mecz między Fortuna Sittard i Sparta Rotterdam zakończony wynikiem 0-2

W meczu Eredivisie pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i Sparta Rotterdam, to Sparta Rotterdam sięgnęła po zwycięstwo, pokonując rywali 2-0. Mecz odbył się w Fortuna Sittard Stadion, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Sparty 1-0. Spotkanie miało miejsce 13 stycznia 2024 roku o godzinie 15:30 w ramach 17. kolejki holenderskiej ligi.

NEC Nijmegen kontra Fortuna Sittard 4-1

Mecz NEC Nijmegen vs Fortuna Sittard zakończony wynikiem 4-1 dnia 2023-12-15 19:00

W dniu 15 grudnia 2023 roku na stadionie Goffertstadion odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami NEC Nijmegen i Fortuna Sittard w ramach 16. kolejki Eredivisie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny NEC Nijmegen z wynikiem 4-1, a już na przerwę piłkarze prowadzili 2-0.