Back to Top

Fortuna Sittard - strona kibiców

Fortuna Sittard vs Feyenoord, wynik 0-1

Mecz Fortuna Sittard - Feyenoord, wynik końcowy 0-1

W napiętym starciu w ramach 30. kolejki Eredivisie drużyna Fortuna Sittard podejmowała u siebie zespół Feyenoord. Mecz rozegrany dnia 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:30 na Fortuna Sittard Stadion zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 1-0. Już od pierwszej połowy było wiadomo, że obie ekipy nie zamierzają ustępować sobie ani na centymetr, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Fortuna Sittard kontra NEC Nijmegen wynik 1-1

Mecz między Fortuna Sittard oraz NEC Nijmegen na stadionie Fortuna Sittard Stadion dnia 2024-04-02 19:00: wynik 1-1

W ostatnim spotkaniu między drużynami Fortuna Sittard oraz NEC Nijmegen, które odbyło się 2 kwietnia o godzinie 19:00 na Fortuna Sittard Stadion, obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mimo starań z obu stron, wynik na przerwę pozostał bezbramkowy, a ostateczna rywalizacja zakończyła się podziałem punktów.

Mecz pomiędzy Twente - Fortuna Sittard, wynik końcowy 2-0

Twente vs Fortuna Sittard, wynik spotkania: 2-0

W ostatniej kolejce Eredivisie drużyna Twente podejmowała na własnym stadionie Fortunę Sittard. Mecz, który odbył się w De Grolsch Veste zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, piłkarze Twente zdołali pokonać rywali i zgarnęli cenne trzy punkty. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, dokładnie 6 kwietnia o godzinie 19:00.

Sparta Rotterdam vs Fortuna Sittard wynik 4-0

Dnia 2024-03-30 17:45 miało miejsce spotkanie Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard: 4-0

W ostatnim starciu Eredivisie pomiędzy drużynami Sparta Rotterdam i Fortuna Sittard na stadionie Sparta-Stadion Het Kasteel, gospodarze zdominowali rywali, zwyciężając 4-0. Mecz, który odbył się 30 marca o godzinie 17:45, przyniósł emocjonującą grę, a wynik 1-0 na przerwę wskazywał na zaciętą rywalizację, jednak druga połowa należała wyraźnie do Sparty Rotterdam.

Mecz Fortuna Sittard vs PEC Zwolle wynik meczu 3-1

Na obiekcie Fortuna Sittard Stadion dnia 2024-03-16 17:45 miało miejsce spotkanie Fortuna Sittard kontra PEC Zwolle zakończone wynikiem 3-1

W meczu 26. kolejki Eredivisie drużyna Fortuna Sittard podejmowała PEC Zwolle na własnym stadionie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1, którzy już na przerwę schodzili do szatni z minimalnym prowadzeniem 1:0. Mecz odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, a relację z tego starcia przygotowujemy dla Was w dniu 18 marca 2024 o godzinie 7:35.

Mecz pomiędzy Ajax - Fortuna Sittard 2-2

Mecz Ajax kontra Fortuna Sittard, wynik 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Ajax i Fortuna Sittard w ramach 25. kolejki Eredivisie dostarczył kibicom emocji do samego końca. Spotkanie, które odbyło się w Johan Cruijff Arena, zakończyło się remisem 2-2. Pomimo prowadzenia Ajaxu 1-0 na przerwę, Fortuna Sittard zdołała odrobić straty i wywalczyć cenny punkt w starciu z jednym z czołowych zespołów ligi.

Fortuna Sittard vs Excelsior 5-2

Spotkanie Fortuna Sittard vs Excelsior dnia 2024-03-03 15:45 na obiekcie Fortuna Sittard Stadion: wynik 5-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i Excelsior w ramach Eredivisie zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 5-2. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 15:45 na Fortuna Sittard Stadion, było pełne emocji i goli. Już na przerwę gospodarze prowadzili 4-0, co wyznaczyło ton spotkania na jego całą długość.

Mecz Waalwijk vs Fortuna Sittard, wynik końcowy 0-1

Spotkanie między Waalwijk oraz Fortuna Sittard na obiekcie Mandemakers Stadion - wynik końcowy 0-1

W napiętym starciu drużyn Waalwijk i Fortuna Sittard, które odbyło się 24 lutego o godzinie 17:45 na Mandemakers Stadion, to Fortuna Sittard wyszła zwycięsko z boiska, zdobywając cenne trzy punkty po golu na 1-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 23. kolejki Eredivisie, a wynik na przerwę nie uległ zmianie, pozostając 0-0. Warto wspomnieć, że informacje te pochodzą z relacji z dnia 26 lutego, co pokazuje, jak niedawno miało to miejsce.

Fortuna Sittard - AZ Alkmaar, wynik końcowy 1-2

Spotkanie Fortuna Sittard - AZ Alkmaar zakończone wynikiem 1-2

W jednym z meczów 22. kolejki Eredivisie drużyna Fortuny Sittard podejmowała u siebie ekipę AZ Alkmaar. Spotkanie, które odbyło się 2 dni temu, 17 lutego o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, było pełne emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to goście wywalczyli zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2:1. Jakie wydarzenia miały miejsce na murawie? Oto nasza relacja.

Utrecht kontra Fortuna Sittard wynik 4-0

Spotkanie między Utrecht oraz Fortuna Sittard na stadionie Stadion Galgenwaard - wynik końcowy 4-0

W sobotę, 11 lutego 2024 roku, na stadionie Galgenwaard doszło do starcia pomiędzy drużynami Utrecht i Fortuna Sittard. Mecz ten był częścią 21. kolejki Eredivisie, a kibice mieli okazję zobaczyć widowisko pełne emocji. Wynik końcowy tego spotkania to 4-0 na korzyść zespołu Utrecht, który od samego początku narzucił swój rytm. Przerwa zakończyła się wynikiem 1-0, ale po wznowieniu gry gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę. Czy Fortuna Sittard zdołała stawić czoła dominacji Utrecht?

Fortuna Sittard kontra Heerenveen 3-3

Mecz Fortuna Sittard vs Heerenveen, wynik 3-3

W sobotnim starciu drużyn Fortuna Sittard i Heerenveen, które odbyło się 3 lutego o godzinie 17:45 na Fortuna Sittard Stadion, obie ekipy podzieliły się punktami po emocjonującym meczu zakończonym remisem 3-3 w ramach 20. kolejki Eredivisie.