Dnia 2021-12-11 20:00 odbyło się spotkanie pomiędzy PEC Zwolle i Fortuna Sittard - końcowy wynik 0-1

PEC Zwolle vs Fortuna Sittard, wynik 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy PEC Zwolle oraz Fortuna Sittard zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2021-12-11 20:00 na stadionie MAC³PARK Stadion rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły PEC Zwolle i Fortuna Sittard.

Gole strzelali: N. Lonwijk 63' 0-1 B. Rienstra

Żółte kartki PEC Zwolle: Gervane Kastaneer 20' Yuta Nakayama 48'

Żółte kartki Fortuna Sittard: Nigel Cello Lonwijk 59' Ivo Pinto 88'

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Główny arbiter spotkania to Edwin Van de Graaf, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna PEC Zwolle zmierzy się już z MVV, następne spotkania z drużynami Twente i Vitesse. Kolejno natomiast Fortuna Sittard podejmie PSV Eindhoven. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht i Ajax.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Eredivisie. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak Gervane Kastaneer Nigel Cello Lonwijk nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy przechodzące do historii bramki czy asysty, brutalne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami są zażarte, nie często bywa definitywnie, że mecze nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Eredivisie. Udział takich drużyn jak PEC Zwolle oraz Fortuna Sittard w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, MAC³PARK Stadion.