Na obiekcie AFAS Stadion dnia 2023-01-22 15:45 miało miejsce spotkanie AZ Alkmaar vs Fortuna Sittard - wynik końcowy 3-1

AZ Alkmaar vs Fortuna Sittard 3-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy AZ Alkmaar a Fortuna Sittard zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-01-22 15:45 na stadionie AFAS Stadion rozegrał się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 17 pomiędzy AZ Alkmaar a Fortuna Sittard.

Gole strzelali: D. de Wit 4' 1-0 J. Odgaard B. Yılmaz 11' 1-1 Ximo Navarro 24' 2-1 V. Pavlidis 56' 3-1 Y. Sugawara

Żółte kartki AZ Alkmaar: Zinho Vanheusden 41'

Żółte kartki Fortuna Sittard:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Główny arbiter spotkania to Dennis Higler, Netherlands. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu AZ Alkmaar zmierzy się już z FC Volendam, następne spotkania z drużynami Utrecht i Excelsior natomiast Fortuna Sittard zmierzy się z Sparta Rotterdam. Następne mecze zagra z drużynami Emmen i Waalwijk.

Kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Eredivisie. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Zinho Vanheusden raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż zmagania nas nudzą. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty czy bramki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. AZ Alkmaar i Fortuna Sittard jak ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, AFAS Stadion.