Dnia 2023-01-22 15:45 na stadionie AFAS Stadion odbyło się spotkanie AZ Alkmaar - Fortuna Sittard zakończone wynikiem 3-1

AZ Alkmaar - Fortuna Sittard, wynik 3-1. Dnia 2023-01-22 15:45 na obiekcie sportowym AFAS Stadion odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 17 pomiędzy AZ Alkmaar a Fortuna Sittard.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy AZ Alkmaar oraz Fortuna Sittard wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: D. de Wit 4' 1-0 J. Odgaard B. Yılmaz 11' 1-1 Ximo Navarro 24' 2-1 V. Pavlidis 56' 3-1 Y. Sugawara

Żółte kartki AZ Alkmaar: Zinho Vanheusden 41'

Żółte kartki Fortuna Sittard:

Czerwone kartki AZ Alkmaar:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Główny arbiter meczu to Dennis Higler, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu AZ Alkmaar zmierzy się już z GO Ahead Eagles, następne spotkania z drużynami Utrecht i FC Volendam a Fortuna Sittard z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Cambuur i Sparta Rotterdam.

Mnóstwo kibiców śledzi fascynujące potyczki ligi Eredivisie. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze jak Zinho Vanheusden raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania nudzą fana. Natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Eredivisie. AZ Alkmaar oraz Fortuna Sittard oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak AFAS Stadion.