Na stadionie Mandemakers Stadion dnia 2023-02-17 19:00 odbył się mecz pomiędzy Waalwijk oraz Fortuna Sittard zakończony wynikiem 3-1

Waalwijk kontra Fortuna Sittard wynik spotkania 3-1. Dnia 2023-02-17 19:00 na obiekcie sportowym Mandemakers Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 22. Zmierzyły się Waalwijk oraz Fortuna Sittard.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Waalwijk i Fortuna Sittard wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: B. Yılmaz 49' 0-1 Iñigo Córdoba M. Kramer 76' 1-1 F. Jozefzoon Julen Lobete 86' 2-1 F. Jozefzoon 90' 3-1

Żółte kartki Waalwijk: Lars Nieuwpoort 90'

Żółte kartki Fortuna Sittard: Úmaro Embaló 59' Iñigo Cordoba 71' Burak Yılmaz 90'

Czerwone kartki Waalwijk:

Czerwone kartki Fortuna Sittard:

Główny sędzia spotkania to Bas Nijhuis, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Waalwijk stanie naprzeciw Heerenveen, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven oraz GO Ahead Eagles a Fortuna Sittard z Feyenoord. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht oraz Twente.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą fascynujące potyczki, które startują w lidze Eredivisie. Złożone z zdolnych obrońców i napastników drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Lars Nieuwpoort Úmaro Embaló raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, przepiękne asysty czy bramki dodające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to potyczki nużące. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Waalwijk i Fortuna Sittard w lidze Eredivisie zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Mandemakers Stadion.